Forside        Event        Holdtilmelding        Shop        Instruktører       Halplan        Kalender
 
Klik her for at oprette en profil

  Brugernavn
 
  Password
       Glemt login info?  
Administrativ personale
Mia Hyldahl
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Caroline Suhr
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Træner Sigma 1-Talent
Claus Lerche Iversen
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Ditte Friis
Beskrivelse
 
Uddannet Svømmeunionens Grunduddannelse efterår 2015 
Gennemført Rudersdal Kommunes Ungeleder Akademi forår 2016
 
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Lasse Iversen
Beskrivelse
Lasse er ansvarlig træner for S3 sæson 2017/18
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Stine Lyngby
Beskrivelse
Barsel i sæsonen 2015/16
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Ulla Olin
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Carles -
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Træner Voksen, Tri, Masters
Anders Dalsgaard
Beskrivelse
 
Nr 1 på billedet. Birkerøds Masters træner 
Se hele beskrivelsen
Johnny Petræus
Beskrivelse
SIGMA TRI Træner 
Se hele beskrivelsen
Lars-Peder Haahr
Beskrivelse
 
Nr 2 på billedet. Birkerøds Masters træner
Voksen Crawl træner tirsdag  
Se hele beskrivelsen
Malene Liv Orry
Beskrivelse
 
Malene er coach uddannet og underviser i sæsonen 2016/17 på Voksen Vandskræk/Begynder onsdag. 
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Instruktør Svømmeskole
Afvent Træner navn
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Bettina Hindsberger
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Caroline Graversen
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Dagmar Bondo
Beskrivelse
 
Uddannet Svømmeunionens Grunduddannelse forår 2015
Gennemført Rudersdal Kommunes Ungeleder Akademi forår 2016
Se hele beskrivelsen
Ditte-Marie Berg-Sørensen
Beskrivelse

Uddannet Svømmeunionens Grunduddannelse forår 2016
Underviser i sæsonen 2016/17 på Småbørnssvøm i varmtvandsbassin mandag.
 
Se hele beskrivelsen
Ida Victoria Konradsen
Beskrivelse
 
Uddannet Svømmeunionens Grunduddannelse forår 2016
Gennemført Rudersdal Kommunes Ungeleder Akademi forår 2016
Se hele beskrivelsen
Nana Marie Thorngreen
Beskrivelse
 
Uddannet Svømmeunionens Grunduddannelse forår 2015 
Se hele beskrivelsen
Sebastian Refsgaard Amstrup
Beskrivelse

Uddannet Svømmeunionens Grunduddannelse efterår 2015
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Tobias Rahbek
Beskrivelse
 
Uddannet Svømmeunionens Grunduddannelse 2014 
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Tone Holm
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Erling & Gunnar
Beskrivelse
Instruktører for Børnehavesvøm fredag 
Se hele beskrivelsen
Hjælpeinstruktør Svømmeskolen
Cecilie Marie Orry
Beskrivelse
 
Cecilie har været hjælpetræner i svømmeskolen siden september 2014.
Hjælpetræner sæson 2016/17
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Luna Juul Lentoft
Beskrivelse
 
Luna har været hjælpetræner i svømmeskolen siden september 2015.
Hjælpetræner sæson 2016/17
Se hele beskrivelsen
Magnus Refsgaard Amstrup
Beskrivelse
 
Magnus har været hjælpetræner i svømmeskolen siden februar 2016.
Hjælpetræner sæson 2016/17
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Markus Rysgaard Petersen
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Nanna Suhr Revsbech
Beskrivelse
 
Nanna har været hjælpetræner i svømmeskolen siden oktober 2013.
Hjælpetræner sæson 2016/17
Se hele beskrivelsen
Rikke Ross
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Robert Struck
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Baby og Småbørn
Clara Hansen
Beskrivelse
Underviser i sæsonen 2016/17 på Småbørnssvøm i varmtvandsbassin mandag.  
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Lærke A. Bregenhøj
Beskrivelse
Lærke er babysvøm instruktør i varmtvandsbassinet sæson 2016/17
Se hele beskrivelsen
Vibeke Struck
Beskrivelse
Vibeke er vikar i sæsonen 2016/17
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Denne side er drevet af Klubmodul.dk