Administrativ personale
Mia Hyldahl
Beskrivelse
 
Klubchef 
Se hele beskrivelsen
Caroline Suhr
Beskrivelse
 
Administrativt personale
Se hele beskrivelsen
Træner i afd Talent - Sigma1
Anna Boutrup
Beskrivelse
Har været ansvarlig træner på talentholdet siden 2019
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Daniel Garne Larsen
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Emma Gaardsted Andersen
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Isabella Victoria Nimb
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Jonas Lundström
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Lasse Iversen
Beskrivelse
 
Ansvarlig træner for S3 sæson 2017/18
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Sebastian Kauffeldt
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Sofie Nimb
Beskrivelse
Ansvarlig træner for S5 sæson 2020/21
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Sofus Beck Hansen
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Træner Masters
Anders Dalsgaard
Beskrivelse
 
Nr 1 på billedet
Birkerøds Masters træner 
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Johnny Petræus
Beskrivelse
 
SIGMA TRI Træner 
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Lars-Peder Haahr
Beskrivelse
 
Nr 2 på billedet
Birkerøds Masters træner
Voksen Crawl træner
Se hele beskrivelsen
Instruktør Svømmeskole
Afvent Træner navn
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Aksel Heunicke
Beskrivelse
Har været hjælpetræner i svømmeskolen siden 2018
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Alexander Szabo
Beskrivelse
 
Træner sæson 2020/21
Har været hjælpetræner i svømmeskolen siden 2016 
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Anna Christensen
Beskrivelse
Træner i sæson 2020/21
Har været hjælpetræner i svømmeskolen siden 2018
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Cornelia Bergqvist
Beskrivelse
Hjælpeinstruktør siden 2020
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Esther Marie Heunicke
Beskrivelse
Træner i svømmeskolen siden 2019
 
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Ingrid Lindemann
Beskrivelse
Træner i svømmeskolen siden 2019
Hjælpetræner i svømmeskolen sæson 2018 - 2019 
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Jonas Alexandersen
Beskrivelse
Hjælpeinstruktør siden 2018
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Kathinka Barfoed
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Laura Beltner
Beskrivelse
 
Træner i svømmeskolen siden 2018
Har været hjælpetræner i svømmeskolen i 2016 - 2018
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Lina Friis
Beskrivelse
 
Træner siden 2017
Har været hjælpetræner/træner i svømmeskolen siden 2016. 
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Mads Rønn Olesen
Beskrivelse
 
Træner i svømmeskolen i sæson 2020/2021
Hjælpetræner i svømmeskolen i 2017 - 2020 
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Magnus Refsgaard Amstrup
Beskrivelse
 
Træner siden 2019 
Har været hjælpetræner i svømmeskolen siden 2016
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Markus Bech
Beskrivelse
 
Træner i svømmeskolen i sæson 2020/21 
Har været hjælpetræner/træner i svømmeskolen siden 2008 
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Mathilde Mørk Sørensen
Beskrivelse
26 56 86 29
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Mikkel Bech
Beskrivelse
 
Træner i svømmeskolen siden 2017 
Har været hjælpetræner i svømmeskolen fra 2014 - 2017 
Se hele beskrivelsen
Nanna Suhr Revsbech
Beskrivelse
 
Træner i svømmeskolen siden 2017
Har været hjælpetræner i svømmeskolen fra 2013 - 2017
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Olivia Ronnenberg
Beskrivelse
 
Træner i svømmeskolen siden 2017 
Har været hjælpetræner i svømmeskolen fra 2013 - 2017
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Olivia Iris Ryding
Beskrivelse
 
Træner i svømmeskolen siden 2017
Har været hjælpetræner i svømmeskolen fra 2014 - 2017
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Rikke Ross
Beskrivelse
 
Træner i svømmeskolen i sæson 2020/2021
Har været hjælpetræner i svømmeskolen fra 2015 - 2020
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Rosalie Viola Ryding
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Sophie Amalie Svane Vergereau
Beskrivelse
 
Træner i svømmeskolen siden 2019 
Hjælpetræner i svømmeskolen fra 2017 - 2019 
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Erling & Gunnar
Beskrivelse
 
Instruktører for Børnehavesvømning fredag 
Se hele beskrivelsen
Hjælpeinstruktør Svømmeskole
Anna Sophie Simmonds
Beskrivelse
Hjælpeinstruktør siden 2020
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Astrid Rønn Olesen
Beskrivelse
Hjælpetræner siden 2020
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Eva Margrethe Korsager Winther
Beskrivelse
Hjælpetræner i svømmeskolen siden 2018
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Nicolaj Bøgehus Pedersen
Beskrivelse
Hjælpetræner i svømmeskolen siden 2019
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Røskva Havregaard Rosenbohm
Beskrivelse
Hjælpeinstruktør fra 2020
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Sophia Grønholm
Beskrivelse
Hjælpeinstruktør fra 2020
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Instruktør Baby og Småbørn i varmtvand
Ida Klitgaard
Beskrivelse
 
Træner 
Uddannet svømmeinstruktør v. Svømmeunionens Grunduddannelse 2017
Har været hjælpetræner i svømmeskolen siden 2015.
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Lærke A. Bregenhøj
Beskrivelse
 
Instruktør for Babysvøm siden 2015
 
Se hele beskrivelsen

Følg med

Nyheder - Vis alle

Events - Vis alle